Live stream

 

Lodtrækning til 1. runde i Sydbank Pokalen – Fredag d. 22. juni – Kl. 11.00

Kan stream ikke startes så prøv at opdatere siden.

 

Lodtrækning til 1. runde – 2018/2019:

Sjælland & Øerne Sjælland & Øerne
Ledøje Smørum Stenløse BK IF Skjold Birkerød B.93
Danmarksserien Danmarksserien Damarksserien 2. Division
Hvidovre IF Fremad Amager Holbæk B & I HIK
2. Division NordicBet Liga Danmarksserien 2. Division
Fremad Valby AB FC Nakskov BK Avarta
Damarksserien 2. Division Serie 1 2. Division
Døllefjelde Musse B 1908 Humlebæk BK HB Køge
Serie 1 Danmarksserien Serie 2 NordicBet Liga
Nykøbing FC Lyngby BK Hundested IK BK Union
NordicBet Liga Superliga Serie 2 Københavnerserien
Slagelse B & I Helsingør IF Føroyar Hillerød
Danmarksserien Superliga Københavnerserien 2. Division
Herlev IF Brønshøj Greve FC Roskilde
Danmarksserien 2. Division 2. Division NordicBet Liga
FC Rudersdal NB Bornholm Bjæverskov IF Listrup U & IF
Serie 3 Københavnerserien Serie 2 Sjællandsserien
CBS Sport GVI Vordingborg IF Taarnby FF
Serie 1 Danmarksserien Serie 2 Københavnerserien
Skovshoved IF BK Frem Karlslunde IF Næstved BK
2. Division 2. Division Danmarksserien 2. Division
Hørsholm Usserød IK AB Tårnby
Serie 2 Danmarksserien

 

Fyn & Jylland Jylland
Agerbæk SF / Starup IF Næsby BK FC Djursland Vatanspor
Jyllandsserien 2. Division Jyllandsserien Danmarksserien
OKS BK Marienlyst Vejgaard Aarhus Fremad
Albani serien 2. Division Danmarksserien 2. Division
SGI / SSK FC Sydvest 05 Tønder Vildbjerg SF Viborg FF
Jyllandsserien 2. Division Jyllandsserien NordicBet Liga
Bramdrupdam GIF FC BiH Odense Fuglebakken KFUM Kjellerup IF
Serie 3 Serie 2 Jyllandsserien 2. Division
Dalum IF Odder IGF Holstebro Boldklub Silkeborg IF
2. Division 2. Division Danmarksserien Superliga
Nørre Aaby IK Tarup-Paarup IF Ringkøbing IF Skive IK
Albani serien Danmarksserien 2. Division NordicBet Liga
Ringe BK FC Fredericia Nørresundby FB Viby IF
Serie 1 NordicBet Liga Jyllandsserien Danmarksserien
Fjordager IF Middelfart Hirtshals Boldklub Brabrand IF
Serie 1 2. Division Jyllandsserien Nordicbet Liga
Otterup B & IK Hedensted IF Herning KFUM Silkeborg KFUM
Albani Serien Danmarksserien Serie 5 Jyllandsserien
B 1913 Kolding IF Birkelse IF Thisted FC
Danmarksserien 2. Division Serie 2 NordicBet Liga
Egen UI FC Skanderborg Tjørring IF IF Lyseng
Jyllandsserien Danmarksserien Jyllandsserien 2. Division
VSK Århus Jammrbugt FC
2. Division 2. Division