Highlights fra tidligere sæsoner

Sydbank Pokalfinalen – 2020:

Runde 6:

AaB – AGF

SJE – ACH

Runde 5:
RFC – SJE

ACH – SIF

AaB – FCK

EFB – AGF

Runde 4:
Fremad Amager – AC Horsens:

AGF – OB:

FCK – FCN:

BIF – SJE:

Runde 3:
VSK Aarhus – AGF:

Skive – BIF:

Fremad Amager – FC Midtjylland:

Hillerød – FCK:

Vejgaard – AaB:

Runde 3, 2 og 1:
FC Sønderborg – Viborg FF:

Marstal-Rise – AGF:

Varde – Thisted:

Smørum – Nykøbing:

Roskilde KFUM – HB Køge:

BK union – AC Horsens:

BK Viktoria – SønderjyskE:

Hillerød Fodbold – Næstved:

Kolding IF – Randers FC:

Jægersborg – HIK:

Oure – Middelfart:

FC Sunshine – BK Frem:

Frederiksberg Boldklub – KFUM:

Holstebro B – Odder IGF:

Avarta – Skovshoved:

IF Skjold Birkerød – Vanløse:

Allesø – Vejle:

FC 77 Næstved – Ledøje Smørum:

Lystrup IF – Skive IK:

Kjellerup – Vendsyssel:

Brønshøj – Hvidovre:

Semifinaler 2019:
FCM – OB:

BIF – AAB:

Kvartfinaler 2019:

Lodtrækning 1. runde 21/22:

B.1908 – FC Sunshine:

Bredballe IF – FC Skanderborg:

FC Lejre – Herlev IF:

BK. Viktoria – FC Udfordringen:

Holstebro Boldklub – Randers FC:

Jammerbugt FC – Holstebro Boldklub:

BSF – OB:

ASA Aarhus – B93:

BSF – Næstved Boldklub:

FA2000 – HB Køge:

St. Restrup IF – Silkeborg IF:

Union – AB Tårnby:

Fremad Valby – KFUMs Boldklub:

Ubberud IF – B1909:

Tåsinge fB – Tarup-Paarup IF:

Spjald IF – Holstebro B:

KFB – FC Nordhavn:

Skjoldsparken – Tåsinge:

Fremad Amager-AC Horsens:

FC Fredericia – Silkeborg IF:

HIK-Silkeborg:

FC Sønderborg -Viborg FF:

Tirsdag d. 24. september: Otterup B & IK – Odense Boldklub kl: 16:30:

Torsdag d. 5. september: BK Viktoria – SønderjyskE kl: 18:45:

Onsdag d. 4. september: Kolding IF – Randers FC kl. 19:00:

Brønshøj – Hvidovre:

Fårvang IF – Viby:

Næstved FC 77 – Ledøje Smørum:

Fårvang IF – Aulum IF:

Lundtofte BK – KFUM BK Roskilde:

GVI – BK Union:

AC Odense – Tårup IF:

Næstved FC 77 – Kalundborg GB:

Kl. 18:30 – FC Culpa (Serie 3) vs. CBS Sport (Serie 1) – Kvalifikationsfinale til Pokalturneringen 2018/2019:

Kl. 20:00 – FC Græsrødderne (Serie 2) vs. IF Føroyar (KS) – Kvalifikationskamp i tredje runde til Pokalturneringen 2018/2019:

Kl. 19:00 – 30-04-18 – AC Odense vs. Ringe BK – Kvalifikationskamp til Pokalturneringen 2018/2019:

Se de to første live-stream kvalifikationskampe i første runde til Pokalturneringen 2018/2019. Begge kampe blev spillet i Valby Idrætspark – Torsdag d. 19. april: Kl. 18:00 – Vigerslev BK (Serie 1) vs. FC Nordhavn (Serie 5)

Kl. 20:00 – PI Fodbold (Serie 1) vs. Taarnby FF (KS)

Vi kommer til at streame flere kampe fra pokalturneringen i løbet af foråret.