Kampe

R Tid Hjemme   Res Ude Stadion S
101-09-20 16:30
Viaplay

Glamsbjerg IF
0 - 8
Esbjerg fB
Glamsbjerg Stadion
101-09-20 17:00

Ringsted IF
3 - 0
Vordingborg IF
Ringsted Stadion
101-09-20 17:00

Ishøj IF
1 - 2
AB
Ishøj Idrætscenter
101-09-20 17:00

Frederikssund
1 - 4
Næstved
Frederikssund Stadion
101-09-20 17:00

Vanløse
1 - 2
Hillerød Fodbold
Vanløse IP. Opvisn.
101-09-20 17:00
Viaplay

B 1908
1 - 3
Fremad Amager
Sundby I P. Opvisn.
101-09-20 17:00

FC Sydvest 05 Tønder
2 - 0
FC Fredericia
BankParken Tønder
101-09-20 17:00

Aalborg Freja
0 - 4
VSK Århus
Frejaparken
101-09-20 17:00

Brønderslev IF
0 - 4
Brabrand
Arena Kop & Kande
101-09-20 17:15

UTOPIA ( F.K.)
7 - 6
Bogense G & IF
Munke Mose
101-09-20 17:15

Sædding/G IF
0 - 1
Kolding B
Guldager Idrætscenter
101-09-20 17:15

Højslev Station IF
0 - 4
Viby IF
Højslev Stadion
101-09-20 17:15

Ringkøbing IF
0 - 2
Vendsyssel FF
Alkjær Stadion
101-09-20 17:15

Allerød
3 - 1
Union
Allerød Idrætspark
101-09-20 17:15

FC Djursland
0 - 7
Skive
HSM Arena Grenå
101-09-20 17:15

NFB
1 - 3
LSF
KL Køleteknik Arena
101-09-20 17:15

IF Skjold Birkerød
1 - 0
Avedøre IF
Birkerød Stadion
101-09-20 17:15

Egebjerg Fodbold
0 - 2
Kolding IF
Ulbølle Stadion
101-09-20 17:15

B. Frem
1 - 6
FC Roskilde
JP Air Tech Arena
101-09-20 17:30

MorsØ FC
0 - 9
Viborg
Morsø Multipark
101-09-20 18:00

Bk. Skjold
6 - 7
KFUM
Kunst, Ryparken
101-09-20 18:30

FC Nakskov
0 - 3
Nykøbing FC
OK+ stadion
101-09-20 19:00

Brønshøj
2 - 1
Frem
Tingbjerg I P
101-09-20 19:00

GVI
1 - 2
Avarta
Kunst, GVI. Nymosen
101-09-20 19:00
TV3 Sport

Skovshoved IF
5 - 4
HIK
Gentofte Sportspark Opv. kunst
101-09-20 19:15

ASA, Aarhus
4 - 0
Aalborg Chang
Robotize Park
102-09-20 16:30
DR1

IF Lyseng
0 - 7
Hobro IK
Lyseng Idrætspark
102-09-20 17:00

Fjordager IF
1 - 2
Hedensted IF
Fjordager IF.s anlæg
102-09-20 17:00

Kjellerup IF
3 - 0
Thisted FC
XL-BYG ARENA
102-09-20 17:00

Bispebjerg Bk.
3 - 2
FC Helsingør
Lersøparken
102-09-20 17:00

FC ESPM
2 - 5
Solrød FC
Kunst, Valby IP, tribunen
102-09-20 17:00

Rødovre
2 - 4
FC Græsrødderne
Rødovre Stadion
102-09-20 17:00

RIK
0 - 3
B 93
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
102-09-20 17:15

Løjt IF
0 - 2
Grindsted GIF
Løjt Idrætsanlæg
102-09-20 17:15

Otterup
2 - 3
Middelfart
Nordfyns Bank Arena
102-09-20 17:15

FIUK, Odense
0 - 7
Næsby BK
Humlehaveskolen
102-09-20 17:15

Glostrup
0 - 2
Hvidovre
Glostrup Idrætspark
102-09-20 17:15

FC Skanderborg
3 - 5
OKS
team.blue arena
102-09-20 18:00

Helsted Fremad IF
0 - 1
Holstebro B
QuickPot Park Helsted Kunstgræsbane
102-09-20 19:00

Slagelse B&I
2 - 1
Dalum IF
Slagelse Stadion
103-09-20 17:00
Pokal-TV

St. Restrup IF
-
Silkeborg IF
Frejlev Stadion
103-09-20 17:00

Suså IF
-
Holbæk B&I
Herlufmagle Kunstgræs
108-09-20 17:00

Hundested IK
-
BSF
Hundested Stadion
108-09-20 17:00

Vejgaard B
-
Jammerbugt FC
Soffy Road
108-09-20 17:15

Vatanspor
-
Aarhus Fremad
Sødalskolen
123-09-20 19:00

FA 2000
-
HB Køge
Frederiksberg IP, kunst